3bfe2d6217f3b150da471f940d4876a5 فروش عمده لباس راحتی طرحدار

لباس راحتی طرحدار با دارا بودن طرح ها و رنگهای متفاوت می تواند برای تمامی سلیقه ها مناسب باشد. فروش عمده لباس راحتی طرحدار با قیمی بسیار مناسب تر نسبت به فروش تکی انجام می پذیرد و به همین دلیل خریداران این محصول می توانند با خرید عمده از تخفیفات ویژه ای برخوردار شوند. فروش عمده شومیز گلدار طرح دار در رنگ، طرح و سایزهای متفاوت امکانپذیر می باشد.

فروش عمده لباس راحتی طرحدار

ویژگی انواع لباس راحتی طرحدار

ویژگی انواع لباس راحتی طرحدار لباس راحتی طرح دار دارای ویژگی هایی می باشد که آن را از سایر انواع لباس متمایز می سازد. بطور کلی می توان گفت لباس راحتی همانطور که از نامش پیداست، باید راحت تر از سایر لباس ها باشد.

در مورد ویژگی انواع لباس راحتی طرح دار می توان به موارد زیر پرداخت:

  • دارا بودن کش: بطور کلی می توان گفت لباس هایی که کش ندارند و یا کش کمی دارند، خیلی راحت نیستند. به همین دلیل یکی از ویژگیهای انواع لباس راحتی طرحدار این است که این محصول از میزانی کش برخوردار است.
  • مقاومت در برابر شستشو: لباسهای راحتی معمولا بیشتر از سایر انواع لباسها شسته می شوند. بنابراین یکی از ویژگی های لباس طرح دار را می توان مقاومت این محصول در برابر شستشو دانست. لباس راحتی طرحدار قابلیت شسته شدن در ماشین لباسشویی را داراست و بعد از شستشو چروک نمی شود.
  • رنگ ثابت: لباس راحتی دارای رنگ ثابت می باشد. همین موضوع باعث می شود این محصول در هنگام شستشو و یا پوشیده شدن مداوم به هیچ عنوان رنگ عوض نکرده و مانند روز اول باقی بماند.
  • قیمت مناسب: لباس راحتی نسبت به لباسهای دیگر از قیمت مناسب تری برخوردار است، اما قیمت این محصول به پارچه بکار رفته در آن نیز بستگی دارد.

تولید کننده لباس راحتی طرحدار

تولید کننده لباس راحتی طرحدار تولید کننده لباس راحتی طرحدار، در تولید لباس ها از پارچه های نرم و لطیف مانند پارچه تریکو، پنبه و … بهره می برد و در تولید این لباسها به رفاه حال مشتریان و عدم ایجاد حساسیت برای مشتریان می اندیشد.

تولید کننده لباس راحتی طرح دار ابتدا الگوی مناسب برای سایزهای متفاوت را روی پارچه می اندازد و سپس با استفاده از مدادهای محصوص خیاطی طرح را روی پارچه کشیده و برش می دهد. این تولیدکننده از خیاطان ماهر در این زمینه بهره گرفته است که پارچه ها را بعد از برش با استفاده از چرخ های صنعتی مخصوص می دوزند.

تولید کننده لباس راحتی در مرحله آخر انجام کار خود، لباس ها را در پاکت های تمیز و بهداشتی بسته بندی نموده و به بازار عرضه می نماید. عرضه مستقیم توسط این تولیدکننده می تواند باعث صرفه جویی در هزینه های خریداران شده و قیمت لباس ها را تا حدود زیادی سرشکن کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *