e9df363d41bddeddfbc0f63bc8cca598 عرضه تیشرت ساده یقه هفت

تیشرت ساده یقه هفت از جمله تیشرت‌های می‌باشد که در نمونه‌های زنانه و مردانه تولید می‌گردد و با توجه به نرمی و حالت کشی که دارند بسیار مورد توجه مشتریان قرار گرفته است و جهت استفاده روزمره بسیار مناسب هستند. این تیشرت‌ها در رنگ‌های متنوع و مدل‌های آستین‌دار و بدون آستین تولید می‌شوند تا مشتریان بتوانند بر حسب نیاز خود به راحتی به تهیه آنها بپردازند. معمولا عرضه تیشرت یقه هفت به شیوه‌های متنوعی انجام می‌گیرد تا مشتریان جهت انتخاب این محصول دست بازتری داشته باشند.

عرضه تیشرت ساده یقه هفت

بهترین نوع پارچه برای تیشرت

بهترین نوع پارچه برای تیشرت امروزه پارچه های مختلفی جهت طراحی و دوخت انواع تیشرت های مردانه و زنانه مورد استفاده قرار می گیرد که جنس این پارچه ها می تواند اثر زیادی بر وزن، ضخامت و دوام تیشرت ها داشته باشد.
 اما پارچه تیشرت باید به گونه ای باشد که بتوان از تیشرت تولیدی در فصل های مختلف سال و مکان های گوناگون استفاده کرد و با کیفیت بالایی که دارد تا مدت ها به استفاده از آن پرداخت.

می توان گفت به طور کلی پارچه های که برای تولید تیشرت استفاده می شوند بهتر است از ویژگی های زیر برخوردار باشند:

  • پارچه تیشرت باید دارای نرمی لازم باشد: از آنجایی که پارچه تیشرت اولین لایه لباسی می باشد که مستقیما با پوست بدن در تماس است به همین جهت باید دارای نرمی بسیار زیادی باشد تا هیچ گونه آسیبی به پوست بدن وارد نکند. 
  • پارچه تیشرت باید دارای انعطاف لازم باشد: انعطاف پذیری تیشرت موجب می شود تا مصرف کننده به راحتی با این لباس حرکت کند و تیشرت حالت کششی خاصی داشته باشد که برای ایجاد انعطاف پذیری لازم به تیشرت مقداری لاکرا به آن اضافه می نمایند.
  • قابلیت تنفس تیشرت: این قابلیت به تیشرت اجازه عبور جریان هوا را می دهد و موجب تنظیم دمای بدن خواهد شد که بیشتر در تیشرت های با جنس جرسی و پنبه ای این قابلیت مشاهده می گردد. 
  • داشتن خاصیت رطوبت پذیری: پارچه تیشرت باید به گونه ای باشد که رطوبت را از بدن گرفته و به سطح بدن انتقال دهند تا این رطوبت خشک گردد.

خرید عمده تیشرت ساده بدون واسطه

خرید عمده تیشرت ساده بدون واسطه امروزه انواع تیشرت ها به صورت ساده و طرح دا و در سایزبندی های گوناگون تولید  می گردد که خرید تیشرت ساده در مدل های زنانه و مردانه بیشتر متداول است. 

به همین جهت بسیاری از مشتریان در حجم بالا و به صورت عمده به تهیه انواع تیشرت های ساده می پردازند ه می توان گفت خرید عمده تیشرت ساده بدون واسطه با استقبال بیشتر مشتریان همراه گردیده است. 

به دلیل این که با حذف واسطه ها محصول با قیمت اقتصادی و ارزان تری به دست مشتری خواهد رسید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *