b5f67f88b127924731879861adc5b218 شرکت توزیع تیشرت زنانه ابرو بادی عمده

تیشرت زنانه ابر و بادی از جمله لباس های زیبا و خنکی می باشد که به تازگی طرفداران فراوانی پیدا کرده است این لباسها سبک، راحت و معمولا بدون دگمه و زیپ می باشند و از پرفروشترین لباس ها محسوب می شود در مرکز فروشگاهی ما انواع تیشرت زنانه ابرو بادی عمده در طرح و رنگ و اندازه مختلف به مشتریان عزیز ارائه می شود و قیمت تیشرت در فروشگاه ما ارزانتر از بازار می باشد.تیشرت نخی زنانه مدل زیادی دارد تیشرت ضخیم زنانه کارایی زیادی دارد تیشرت زنانه نازک مدل زیادی دارد

شرکت توزیع تیشرت زنانه ابرو بادی عمده

اطلاعاتی درباره کیفیت تیشرت زنانه

اطلاعاتی درباره کیفیت تیشرت زنانه یکی از موارد مهمی که در خرید تیشرت زنانه باید به آن توجه کرد جنس پارچه می باشد چندین پارچه برای دوخت لباس مناسب هستند که به انواع تخت باف و گردباف طبقه بندی می شوند پارچه های تخت باف به پارچه هایی می گویند که تار و پود آن در جهات مخالف بافته می شود و برای دوخت پیراهن و مانتو مناسب می باشند اما پارچه های گرد باف از پود و به صورت دایره ای تهیه می شوند و برای دوخت تیشرت استفاده می شود.

چند نمونه از پارچه های مناسب برای دوخت تیشرت عبارتند از: • تیشرت پنبه ای: از نخ پنبه از زمان های گذشته به عنوان مواد اولیه طبیعی برای بافت پارچه استفاده می شد به ویژه یک روی آن خنک بوده و برای دوخت تیشرت کاربرد دارد. • تیشرت فانریپ پنبه: فانریپ زیرمجموعه پارچه گردباف می باشد و نسبت به پنبه حالت کشسانی دارد و در تولید تیشرت زنانه مورد استفاده می باشد. • تیشرت پلی استر پنبه: پنبه که از الیاف طبیعی کتان به دست می آید دارای قیمت بالا و دوام کمی می باشد برای رفع این مشکل پلی استر به آن اضافه می شود و از آن تیشرت می دوزند. •

تیشرت فلامنت: پارچه های گردباف که سبک و لخت می باشند را فلامنت می گویند و در دوخت لباس ورزشی بیشتر استفاده می شود. • تیشرت اسپان: الیاف اسپان ترکیبی از الیاف پنبه، فلامنت و پروپلین می باشد و حالت پلاستیک و مصنوعی دارد و در چاپ سابلیمیشن کاربرد دارد. • تیشرت جودون: از نوعی پارچه یک رو گرد باف می باشند که از همه نخ ها می توان استفاده کرد.

بیشتر در دوخت تیشرت یقه دار از آن می توان استفاده کرد. • تیشرت ابرو بادی: ابرو بادی از نمونه پارچه هایی جدید است از جنس نخ است و آبرفت دارند که با آن تیشرت و مانتوی خنک و سبک تابستانی می دوزند و حالت سایه روشن دارند. بافت آن نرم و نازک می باشد و به راحتی بعد از شستشو خشک می شوند.

نحوه تشخیص تیشرت زنانه بدون پرز

نحوه تشخیص تیشرت زنانه بدون پرز تیشرت زنانه از لباس هایی است که در همه جهان تولید می شود و طرفداران زیادی دارد. اگر صادر کنندگان تیشرت زنانه می خواهند در این کار موفق باشند باید تیشرت هایی را انتخاب کنند که از پارچه های مرغوب تهیه شده است و علاوه بر این که خاصیت کشسانی خوبی دارد نرم و خنک هم باشد تا خریداران بیشتری را جذب کند و بازار صادرات رونق بیشتری پیدا کند.

معمولا پارچه های اسپان لاکرادار یا پارچه ویسکوز لاکرا یا نخ های پنبه ای و بامبو اگر چه قیمت آن کمی گران است اما به دلیل کیفیت و جنس بسیار خوب از مناسب ترین پارچه های برای تهیه تیشرت صادراتی است تا لباس با داشتن کیفیت مناسب رضایت خریداران را جلب کند.

اما گاهی از پارچه های ریون که تقریبا ضخیم باشد هم برای دوخت تیشرت استفاده می شود. معمولا تیشرت هایی که با پارچه نخی مرغوب و باکیفیت تهیه شده است نیز طرفدارن زیادی دارد. پارچه تیشرت مخصوص صادرات باید علاوه بر اینکه جنس خوب و نرم داشته باشد طرح و رنگ مناسب و به روز نیز داشته باشد تا با رنگ و طرح زیبای و مدرن مشتریان بیشتری را به سمت خود کشاند و بازار صادرات گرم و سودآور شود.

رنگبندی مختلف تیشرت زنانه نخی

رنگبندی مختلف تیشرت زنانه نخی نحوه دوخت انواع تیشرت زنانه به تولید کننده و خلاقیت و هنر و نیز تجهیزات او وابسته است. تیشرت های ساده روش دوخت راحت و سریع تری دارد ولی تیشرت های مجلسی و طرح دار زمان بیشتری برای دوخت آنها لازم است. برای دوخت تیشرت ابتدا باید الگوی لباس را آماده کرد و البته برخی خیاطان ماهر نیز بدون الگو کار می کنند. الگوی آماده شده را روی پارچه مخصوص تیشرت قرار داده و به دقت برش می زنیم.

سپس باید اجزای لباس را با چرخ های مختلف و با نخ و مواد اولیه مرغوب و محکم به هم متصل کرد. اگر تیشرت مدل دار باشد و یقه و آستین های آن الگوی خاص داشته باشد در دوخت لباس باید دقت و ظرافت به خرج داد تا زیبایی و مدل لباس به خوبی نمایان شود. اگر در دوخت تیشرت ظرافت به کار رود و تمیز کاریها مانند زیکزاک کردن یا ریشه بندی درزهای لباس بیشتر باشد تیشرت شیک و خوش دوخت به نظر می رسد.

هر چه مهارت و تجربه و خلاقیت تولید کننده و خیاط بیشتر باشد روش دوخت مناسب تری به کار می برد تا هم کیفیت کار بالا رود و هم زیبایی لباس حفظ شود. روش های مدرن یا سنتی دوخت تیشرت زنانه به آسانی در فضای مجازی قابل دانلود و آموزش است و با صرف کمترین هزینه می توان از آن استفاده کرد.

خرید ارزان تیشرت زنانه ابرو بادی عمده

خرید ارزان تیشرت زنانه ابرو بادی عمده برای خرید انواع تیشرت زنانه نخی بهتر است قبل از خرید از قیمت آن آگاه بود. در این زمینه سایت های اینترنتی و از جمله سایت حاضر می تواند گزینه خوبی برای راهنمایی باشد. زیرا معمولا تصاویر انواع تیشرت زنانه را به همراه قیمت هر کدام در سایت درج می کنند و کار خرید و فروش یا صادرات تیشرت رنگی عمده و دیگر انواع تیشرت را برای متقاضیان و صادر کنندگان آسان تر می سازند. به طور کلی قیمت تیشرت نخی صادراتی زنانه با توجه به عوامل مختلف تغییر می کند. مثلا کیفیت یا برند و جنس این لباس و طرح و مدل های آن می تواند تعیین کننده قیمت تیشرت باشد.

همچنین روش و میزان خرید لباس هم می تواند کم یا زیاد کننده نرخ انواع تیشرت زنانه باشد. مثلا اگر انواع زنانه نخی سایز بزرگ و سایز کوچک مستقیما از تولید کنندگان و یا از سایت های مجازی چون سایت حاضر خریداری شود و همچنین به صورت عمده تهیه شود می تواند تا حد زیادی کاهش دهنده نرخ تیشرت صادراتی زنانه باشد. چرا که در این صورت واسطه ها و دلال هایی که موجب افزایش قیمت لباس می شوند حذف شده و قیمت آن ارزان تر می شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *